Autorka bloga w parkuO autorce

Mam na imię Marta. Byłam na diecie, zanim stało się to modne, bo już w 1990 r.

Z dzieciństwa najlepiej pamiętam tajemniczo wtedy brzmiące słowa: węglowodany i mikrolelementy.

Gdzieś po drodze zgubiłam zainteresowanie biologią i zajęłam się zawodowo językami obcymi, a hobbystycznie sportem.

W 2013 r. zaczęłam znowu interesować się zdrowiem i odżywianiem, głównie po to, żeby pozbyć się pojawiających się dolegliwości. Tak trafiłam do świata diet i wreszcie paleo 🙂 które stosuję od 2014 r., a temat zdrowia i szeroko pojętego zdrowego stylu życia zgłębiam nadal i opisuję na blogu. Więcej o mojej podróży po zdrowie tutaj, a po różnych miejscach na świecie tutaj.

O blogu

Blog ma charakter lifestyle’owy i informacyjny, a nie diagnostyczny czy terapeutyczny.

Blog jest syntezą moich własnych doświadczeń, spostrzeżeń, dyskusji oraz lektury publikacji popularnonaukowychj i naukowych. Informacje staram się prezentować w sposób jak najbardziej rzetelny, po zrobieniu dogłębnego researchu, ale nie mam na razie formalnego wykształcenia w dziedzinie zdrowia czy żywienia, więc zajmuję się tymi tematami tylko hobbystycznie.

Każdy z nas jest inny i inaczej reaguje, więc wszystko robimy na własną odpowiedzialność. W razie potrzeby skonsultuj się ze specjalistą i sam podejmij ostateczną decyzję.

Skontaktuj się

Napisz do mnie na adres e-mail: kontakt(at)zdrowiepaleo.pl, skontaktuj się przez profil bloga na Facebooku lub uzyj formularza niżej