Recenzje i relacje

Książki

książki ułożone w stos

Zapraszam na recenzje przeczytanych przeze mnie książek o diecie, zdrowiu, naturalnych kosmetykach i innych tematach związanych ze zdrowiem i stylem życia paleo. Dowiecie się z nich, czy warto po daną książkę sięgnąć i czego można się z niej nauczyć. Czytam po polsku, angielsku i niemiecku. Jeśli uważacie, że warto jakąś książkę przeczytać i zrecenzować, zasugerujcie w komentarzach.

Miejsca

Miejsca godne odwiedzenia to sklepy, targi, kawiarnie, restauracje i inne lokalizacje np. festiwale, gdzie warto zrobić zakupy albo zjeść ze względu na duży wybór, wysoką jakość, egzotyczność, przystępne ceny albo inne pożądane przez nas cechy paleo produktów.

Czasem lubię gdzieś zajrzeć po jeden produkt, czasami fajne jest jedno stoisko, a innym razem pół dzielnicy ma produkty, które chciałabym mieć w swojej kuchni. Cenię także kompetentną obsługę, która wie, co sprzedaje. Brak glutenu to dla mnie absolutne minimum gastronomiczne. Informacje o innych alergenach, składnikach, zamiennikach i możliwość modyfikacji potrawy na potrzeby klienta sprawiają, że miejsce staje się godne polecenia.

Varia

Tutaj znajdziecie wszystko inne 😉 Filmy, testy i co tylko sprawdziłam, i mogę Wam polecić.

Wydarzenia

Zapraszam na moje relacje z różnych wydarzeń poświęconych zdrowiu i stylowi życia paleo, od internetowych debat, konferencji i szczytów po festiwale kulinarne czy wystawy w muzeach.